obraz obraz obraz obraz obraz obraz obraz obraz obraz obraz obraz obraz

o nas

Stajnia Bursztynowa jest kameralną stajnią położoną w urokliwej wiosce Zdrada, 7 km od Pucka. Wszystko rozpoczęło się w 1999 roku, od kupienia pierwszego konia – Carmony, a następnie budowy małej przydomowej stajni, początkowo na 4 potem na 6 koni. Od tamtego czasu ciągle się rozwijamy, a w chwili obecnej doszliśmy do 18 boksowej stajni rekreacyjno-sportowej. To miejsce jest stworzone z wielkiej pasji, marzeń i przede wszystkim miłości do koni.

Prowadzimy naukę jazdy konnej od podstaw, treningi sportowe dla zaawansowanych, hotel dla koni, organizujemy rajdy, zajmujemy się treningiem koni.

Co daje jazda konna?

Jazda konna to nie tylko sport, to styl życia. Sam kontakt z tymi niezwykłymi zwierzętami i ich obserwowanie to fascynujące przeżycie. Jazda konna daje szereg korzyści fizycznych, ale i emocjonalnych, umysłowych. Wpływ ruchu konia na ludzkie ciało powoduje pobudzenie wszystkich mięśni, koryguje postawę, usprawnia pracę układu krążenia i oddechowego. Łagodny, kołyszący ruch znakomicie odpręża i relaksuje. Ponadto jazda konna wzmacnia koncentrację, stanowi wyzwanie dające niesamowitą frajdę i satysfakcję. Wzmacnia poczucie własnej wartości i pewność siebie. I przede wszystkim jest wspaniałą przygodą.